חברת סטארטאפ ישראלית פיתחה טכנולוגיה שגומלת אנשים מעישון תוך 90 דקות בלבד

חברה ישראלית פיתחה שיטה חדשנית שמעלימה את התלות של המעשנים בסיגריות, בעזרת טכנולוגיית "קפסולה" ייחודית. אחוזי ההצלחה מפתיעים, בעיקר לאור העובדה שהמעשנים מאבדים את הצורך לעשן, תוך פחות מ-90 דקות.

אלכס

24/07/2024

3' דק קריאה

על פי דוח שר הבריאות, ב-3 השנים האחרונות מעל 100,000 ישראלים הפסיקו לעשן¹, אולם, הדוח מגלה כי רק אחוזים בודדים מתוך הנגמלים, הצליחו לעשות זאת בעצמם. הסיבה לכך היא שהניקוטין גורם להפרשת דופמינים במוח,  דבר שיוצר קשר הדוק בין הנאה לבין עישון ומקשה מאוד על תהליך הגמילה. לכן, מעשנים לא מעיזים אפילו לחשוב על האפשרות שמחר בבוקר יתעוררו ולא ירצו לעשן.

חברת Mindtech השקיעו מעל 10 מיליון ₪ במחקר ופיתוח של טכנולוגיה ייחודית, שמשדרת תדרים לתת המודע שלנו, בעזרת כל החושים. הטכנולוגיה מאפשרת לעקור את ההתמכרות מהשורש אחת ולתמיד, תוך 90 דקות בלבד, מבלי להרגיש יותר את התלות בניקוטין. ממש כאילו פתחת דף חדש ומעולם לא ניסית את הסיגריה הראשונה בחייך.

לבדיקת התאמה לגמילה מעישון בעזרת ה-״קפסולה״: סמן כמה קופסאות סיגירות אתה מעשן ביום:

רוצה להפסיק לעשן אך המחשבה על כך מלחיצה אותך?

מעשנים רבים רוצים להפסיק לעשן, אך עצם המחשבה על כך מלחיצה אותם. הסיגריה היא חלק מרכזי בחייהם: הסיגריה עם הקפה בבוקר, הסיגריה שמגיעה אחרי הארוחה, הפסקות הסיגריה בעבודה ועוד מגוון  טקסים קבועים בחיי היום יום. הניקוטין הנמצא בסיגריות, גורם למוח להפריש דופמינים ובכך ליצור אשליה של הנאה ותלות תמידית.

אז איך הטכנולוגיה של Mindtech עובדת? פשוט נכנסים לחדר קטן, לגמרי לבד. החדר מפריש ריחות, צלילים ואפילו הרצפה עשויה מחומר שמעביר תחושות שונות דרך כפות הרגליים. המסך הגדול שבחדר, מקרין מסרים ישירות לתת מודע שלך. לחדר הזה קוראים ״קפסולה״ וכולו נועד למטרה אחת, ליצור מניפולציה תודעתית בעזרת תהליכי מיינדפולנס, שתגרום  לגוף שלך להפסיק לדרוש ניקוטין. 

7,000 אנשים נגמלו מעישון בזכות הטיפול. בגלל הוודאות הגבוהה, החברה מספקת אחריות לכל החיים, כך שאם מעדת בשלב כזה או אחר בחיים, ניתן לחזור לקפסולה ללא כל תוספת תשלום. מטרתה של טכנולוגיית הקפסולה, היא לאפשר גמילה מעישון גם למעשנים שניסו ולא הצליחו להיגמל עד כה בטיפולים אחרים. אם יש לך מעט (או הרבה) רצון, אך יש בליבך חשש, זה הזמן לפנות לעצמך 90 דקות ולנסות את הקפסולה בעצמך, מה כבר יש לך להפסיד?

רוצה לבדוק בעצמך איך תוך 90 דקות אפשר להפסיק לעשן? יש להשיב על מספר שאלות:
סמן כמה קופסאות סיגירות אתה מעשן ביום:

לקבלת 30 ימי ניסיון + זוג כריות מתנה השאירו פרטים:

עוד כתבות שיכולות לעניין אותך

כתבות פופולריות

דילוג לתוכן