בשורה למסורבי בנקים: רפורמה חדשה מאפשרת לקבל הלוואה חוץ בנקאית כנגד נכס עד 3 מיליון ש״ח

על רקע יוקר המחיה, יותר ויותר ישראלים פונים לבנקים ולחברות האשראי במטרה לקבל הלוואה. העובדה כי לרבים מהם יש חשבון מוגבל או דירוג אשראי שלילי, גורמת לגופים פיננסיים לתייג אותם כ"בעייתיים" ולסרב לתת להם הלוואה. מנגד, יש גם אחרים שגילו 'פרצה בגדר': רפורמה המאפשרת הליך מהיר לקבלת הלוואה כנגד נכס – ללא צורך בערבים ובתנאים מצוינים.

אלכס

26/05/2024

3' דק קריאה

כל מי שמחזיק בנכס יודע שהוא שווה "משהו". יחד עם זאת, רק מעטים יודעים שהוא יכול לשמש כערובה לקבלת הלוואה. זו אופציה מעולה ליחידים ולמשפחות שצריכים בדחיפות סכומי כסף גדולים אבל הבנק או חברת האשראי מסרבים לתת להם הלוואה. מדובר ברפורמה חדשה שעברה את אישור האוצר וכל ישראלי שמחזיק בנכס יכול לבדוק את האפשרות הזו: הלוואה מהירה של עד 3 מיליון שקלים בתנאי החזר נוחים ובריבית נמוכה במיוחד.

נכס למקרה חירום

ההלוואה מתאימה לבעלי נכסים עם חשבון מוגבל או דירוג אשראי שלילי ויכולה לשמש לכל צורך או מטרה. א.א ייעוץ והכוונה, חברה מובילה בתחום הפיננסים, הייתה בין הראשונות להרים את הכפפה וליידע בעלי נכסים שבכלל יש להם אופציה כזו. בנוסף, היא דואגת ללוות מא' ועד ת', עוזרת למצוא הלוואה משתלמת והכסף מגיע לחשבון תוך 3 ימים בלבד. בחברה מדגישים: "התגמול על השירות הוא רק כשהכסף נכנס."

לבדיקת זכאותכם להלוואה כנגד נכס
בחרו את סכום ההלוואה המבוקש

₪80000 ₪3000000
https://lp.digitalpages.co.il/cgloans-property-form/?loan=
&so=aa-loans2

🔒טופס אישי ומאובטח בטכנולוגיה מתקדמת🔒
*אי-עמידה בפירעון ההלוואה או בהחזר האשראי עלול לגרור חיוב בריבית פיגורים והליכי הוצאה לפועל

אלפי ישראלים שנקלעו לקשיים היו במצב דומה: הם הגיעו לבנק, התיישבו מול הפקידה ועוד לפני שהיא לגמה מהקפה של הבוקר, היא ענתה להם בקור רוח: "אין אישור להלוואה". עבור אנשים מסוימים, לקבל את ה"לא" הזה ברגע שבאמת צריך, זה אירוע מטלטל ביותר. 

זה מה שחווה דן, בן 47, איש משפחה חרוץ שנקלע לקשיים כלכליים, לאחר שסורב לקבל הלוואה מהבנק ומחברת האשראי. הוא שיתף: "המצב היה קשה. היינו זקוקים לסכום כסף גדול כדי לכסות חובות ולדאוג לילדים. פנינו לבנק ולחברת האשראי אבל קיבלנו את אותה התשובה: 'לא'. ממש במקרה שמעתי שיש אפשרות להלוואה כנגד נכס אז החלטתי כמובן לבדוק את זה. אחרי שגיליתי שאני זכאי להלוואה, פנו אליי מומחים של 'א.א ייעוץ והכוונה' וליוו אותי באופן מקצועי. השגתי הלוואה בתנאים מעולים וכל החובות שלי נסגרו. לא סתם קוראים להם 'א.א'. כל הכבוד!"

לבדיקת זכאותכם להלוואה כנגד נכס

 בחרו את סכום ההלוואה המבוקש

*אי-עמידה בפירעון ההלוואה או בהחזר האשראי עלול לגרור חיוב בריבית פיגורים והליכי הוצאה לפועל

עוד כתבות שיכולות לעניין אותך

כתבות פופולריות

דילוג לתוכן