בשורות טובות: טכנולוגיית מדרסים פורצת דרך יכולה להקל משמעותית על כאבי הגב והרגליים שלכם!

ניו-פיט המתמחה בייצור מדרסים איכותיים החליטה לעשות מעשה: לאפשר לכם לבצע בדיקת זכאות לאבחון וסריקה של מנח כף הרגל – ללא עלות. המטרה? להתאים לכם מדרס אישי שיעזור לכם לחוש הקלה משמעותית בכאב ולהפוך לגרסה "הנוחה" של עצמכם – בתוך 20 דקות. הצעות בלעדיות פתוחות כעת עבור חברי קופות החולים.

אלכס

19/06/2024

3' דק קריאה

בין אם זה כובד האחריות או פשוט הלחץ שבשגרה, מדי יום אנו נושאים על הכתפיים עומסים כבדים במיוחד. עומס כבד לא פחות, הוא זה של הכאב שרבים מאיתנו חווים באזורי הגב, הברכיים והרגליים. בניגוד לדעה הרווחת, לא מדובר בבעיה "מבוגרת" בלבד אלא בתופעה כלל לאומית. אפילו אצל צעירים בגילאי 20+.

הבעיה

בכל שנה יש מאות אלפי ישראלים המלינים על כאבים אורטופדיים. בין זה אם בגב, בברכיים או ברגליים. כאבים מסוג זה יכולים להופיע ממגוון סיבות: מבנה רגל שטוח (פלטפוס), דורבן, עמידה ממושכת, פעילות גופנית מאומצת ועוד. ככלל, באמצעות הכאב הגוף אומר לנו בעצם: "יש לי בעיה ואתם צריכים לטפל בה".

ואז הגיעה ניו-פיט

ניו-פיט, יצרנית מדרסים מובילה בישראל, הבינה שאסור לה לשבת רגל על רגל אז היא החליטה לפתוח אופציה מעניינת לעמיתי קופות החולים: לבדוק זכאות לאבחון וסריקה של מנח כף הרגל, ללא עלות, כדי לאפשר התאמה של מדרסים אישיים להקלה משמעותית על כאבים.

לזכאים בלבד: מדרסים בהתאמה אישית מבית ניו-פיט החל מ-99 ש"ח!

לבדיקת זכאות לאבחון מדרסים בהתאמה אישית בחינם בחרו את קופת החולים שלכם​:

הדרך של ניו-פיט: צעד חדש, חיים חדשים

ניו פיט מבצעת סקירה של מנח כף הרגל אשר בעזרתה היא מייצרת מדרסים אישיים המותאמים ב-100% לטיפול בבעיות ספציפיות. "כמו כפפה לרגל".

המדרסים הטיפוליים של ניו-פיט מגיעים עם אחריות לשנתיים ויכולים, במקרים מסוימים, להחזיק לכם לשנים רבות. בדיוק כמו המדרסים שלה, ניו-פיט דוגלת בסטנדרט השירות הגבוה ביותר ועל זאת מעידים אלפי ישראלים שניו-פיט שינתה להם את החיים. 

שלמה

…״סבלתי מאוד מהרגלים…אחרי שעשיתי מדרסים, תודה לאל אני מרגיש טוב…״

אורי גרמיזו

…״בתור שחקן עברתי הרבה…מהרגע שלבשתי את המדרס הבנתי –  הדבר הזה מציל חיים…״

איתי כהן

״ המדרס הפלא…  אני מרגיש יותר טוב, ללא כאבים, פחות עייפות, יציבה הרבה יותר טובה..״

שורה תחתונה – הרגליים שלנו "חוטפות מכות" כתוצאה מכאבים אורטופדיים. על ידי מתן תמיכה וריפוד נדרשים, מדרסים מותאמים אישית יכולים להקל על כאבים לעזור לכם לשאת את המטענים הכבדים בקלות. אז למה לא לתת לרגליים את התמיכה שהן זקוקות לו ולהיפרד מהנטל הכואב הזה?

לבדיקת זכאות לאבחון מדרסים בהתאמה אישית בחינם – השאירו פרטים

עוד כתבות שיכולות לעניין אותך

כתבות פופולריות

דילוג לתוכן