המכירה המוקדמת בעיצומה: עתודות הקרקע האחרונות בבנימינה בשכונת יוקרה עתידית ימכרו למשקיעים ב-369,000 ש"ח

24/07/2024

3' דק קריאה

במסגרת תכנית כוללנית אשר הופקדה ע"י וועדת מחוז חיפה, אושרה מכירה של יחידות קרקע במתחם 8 בבנימינה ומהירי החלטה אשר יקדימו להשקיע, צפויים ליהנות מעלייה משמעותית בערך הקרקע בעקבות התוכנית להקמת שכונת מגורים חדשה אשר תכלול 4,060 יחידות דיור בבנייה רוויה. קבוצה מצומצמת של משקיעים תהנה ממחיר אטרקטיבי של 369,000 ש"ח ליחידת קרקע בטאבו.

בנימינה, המוכרת כמושבה נעימה ופסטורלית שעתידה להפוך לעיר, עוברת בשנים האחרונות תהליך תנופה אדיר עם הקמת פארק עסקים חדשני וצפי להכפלת ואף שילוש מספר התושבים מ-16,000 ל-43,000. למרות שמחירי הקרקעות במרכז גבוהים יותר מבנימינה, שולי הרווח בעת מימוש הם משמעותית נמוכים יותר מה שהופך את הפרויקט דווקא באזור הזה להזדמנות יוצאת דופן בשוק הנדל"ן הישראלי.

כיום, דירות באזור נמכרות בכ-2.9 מיליון ₪. מומחים טוענים כי עם קבלת תב"ע מאושרת, ערך הקרקע צפוי לזנק לכמיליון שקלים ולהניב למשקיעים רווח משמעותי של כ-600 אלף ש"ח, בנוסף לרווח מעליית ערך הקרקעות בבנימינה. ראוי לציין כי הרכישה והסכם השיתוף מלווים על ידי משרד עו"ד קוטון יאיר ושות', אחד המשרדים המובילים בארץ בתחום הנדל"ן עפ"י דירוג דן אנד ברדסטריט.

נכון לכתיבת שורות אלו נותרו רק 19 יחידות אחרונות. "מדובר הזדמנות למהירי החלטה לנצל את הפוטנציאל הכלכלי האדיר" כך נמסר ע״י גורם רשמי בחברת "שיאון נדל"ן" המלווה משקיעים בפרויקט. 

*הקרקע אינה זמינה לבנייה.

למידע נוסף – השאירו פרטים

🔒 טופס אישי ומאובטח באמצעות טכנולוגיית SSL מתקדמת.🔒

עוד כתבות שיכולות לעניין אותך

כתבות פופולריות

דילוג לתוכן