חדשנות טכנולוגית: האם טיפול בלייזר רך הוא התשובה לטיפול בכאבים ושיפור איכות החיים?

סובלים מכאבים אורטופדיים או דלקות? אתם ממש לא לבד. למען האמת, כולנו, ללא יוצא מן הכלל, מתחילים להרגיש כאבים באזורים שונים בשלב מסוים בחיינו. הפתרון לחיי נצח עדיין לא נראה באופק אבל טיפול בלייזר רך נותן תקווה אמיתית לסובלים מבעיות רבות.

אלכס

19/06/2024

3' דק קריאה

אם אי פעם סבלתם מכאבים אורטופדיים, דלקות או פציעות – אתם לא לבד. עשרות אלפי ישראלים מבקרים כל שנה אצל רופא המשפחה שלהם או האורטופד ומתלוננים על כאבים, אי-נוחות בזמן תנועה או כאב במהלך פעילות גופנית. למעשה, למעלה מ-60% מבני ה-45+ סובלים מכאבים תמידיים, זה סבל יום יומי שלפעמים שוכחים ממנו אבל הוא אף פעם לא באמת נעלם. האמת היא שזה לא באמת מפתיע שאחוז כל כך גבוה באוכלוסייה חווה את אותם הדברים, העומס שאנחנו מפעילים על הגוף שלנו הוא לפעמים פשוט יותר מדי.

בי קיור לייזר

בי קיור לייזר הוא מכשיר טיפול ביתי בטכנולוגיית 'לייזר רך'(המאושר ע״י משרד הבריאות). הוא מאפשר להחדיר אנרגיית לייזר היישר לעור ולרקמות של האזור הפגוע ולעורר תהליכים ביולוגיים אשר מסייעים בשיכוך הכאב. השימוש במכשיר הוא מאוד פשוט: כל מה שצריך הוא להניח אותו על אזור הכאב למשך 6-8 דקות בין פעם לפעמיים ביום. השימוש בלייזר עוזר בשחרור הורמון האנדורפין אשר אחראי על הפחתת הכאב ובכך לטפל בו ביעילות. לבי קיור לייזר כבר למעלה מ-300,000 מטופלים ברחבי העולם(בקנדה, אנגליה, ספרד, סקנדינביה ועוד) אשר הצליחו לגבור על הכאב באמצעות טכנולוגיית הלייזר הרך.

לפרטים נוספים ו-60 ימי התנסות בתנאים מיוחדים - בחרו בקבוצת גילכם:

למימוש ההטבה - בחרו בקבוצת גילכם:

עמוס, בן 58, סובל מכאבים בגב התחתון כבר 6 שנים. בשנים האחרונות הוא ביקר אצל אינספור רופאים מומחים וניסה מספר טיפולים שונים, ללא הצלחה. עמוס מתאר: ״הגעתי למצב שאני מתפקד על 50%, הכאב לא מאפשר לי אפילו לשבת לראות טלווזיה. הבת שלי קנתה לי את המכשיר של בי קיור לייזר, לאחר מספר ימים הרגשתי שיפור ניכר. זה הפחית את הכאב שלי לרמה שאני יכול לתפקד כמו פעם״.

למידע נוסף ו-60 ימי התנסות בתנאים מיוחדים השאירו פרטים

עוד כתבות שיכולות לעניין אותך

כתבות פופולריות

דילוג לתוכן