לראשונה: חברה ישראלית משתמשת בבינה מלאכותית כדי לשקם את מערכת העיכול ולחזק את גופכם

ישראלים רבים סובלים מבעיות עיכול מטרידות. בעיות עיכול יכולות לבוא לידי ביטוי בדרכים שונות ולגרום לכאבים, רגישויות ותסמינים אחרים. במקרים רבים, המענה של הרפואה הקונבנציונלית, הוא מרשם לתרופות המטפלות בסימפטומים. לראשונה, בעזרת בדיקת דם פשוטה, חברת ביוגנוסטיקה מאבחנת את הבעיה ומציגה טיפול אלטרנטיבי מתקדם.

אלכס

26/05/2024

3' דק קריאה

בעיות עיכול יכולות להתבטא בדרכים שונות, כמו תחושת אי נוחות בבטן, כאבים חוזרים וצרבות. הרקע יכול להיות מעי רגיז, חיידק הליקובקטר פילורי ובעיות נוספות. בדרך כלל, הטיפול שינתן על ידי הרופא/ה שלכם, יהיה כדור לשיכוך כאבים, כדור למניעת צרבות או אנטיביוטיקה כשמדובר בחיידק. במקרים רבים, הטיפול מועיל לטווח קצר בלבד, או שאינו מועיל כלל. לראשונה, חברת ביוגנוסטיקה מאפשרת טיפול לטווח ארוך, המסייע לגשת לשורש הבעיה.

תחום הנטורופתיה מעולם לא היה מדויק כל כך. עד היום, כשלא נמצאו פתרונות במסגרת הרפואה הקונבנציונלית, מטופלים פנו לרפואה האלטרנטיבית וקיבלו טיפול כללי מאוד שלא בהכרח התאים להם. התוצאות היו בהתאם והמענה לבעיה היה חלקי ביותר. כיום, חברת ביוגנוסטיקה שולחת את המטופלים לבדיקות דם בקופת החולים, מקבלת תוצאות מדויקות ומתאימה עבורם את הטיפול המתאים ביותר, המבוסס על תוצאות בדיקת הדם האישית. 

לפרטים נוספים ואבחון אישי
בחרו את קופת החולים שלכם:

אבחון ובניית תוכנית הטיפול

חברת ביוגנוסטיקה היא הראשונה שהטמיעה שיטות מהמדע המדויק, בעולמות הנטורופתיה. לאחר מענה על שאלון וביצוע בדיקת דם בקופות החולים , החברה מצליבה את הנתונים השונים בעזרת תוכנה מתקדמת ומתאימה תוספי תזונה שמתאימים לבעיה ומספקים מענה לטווח הארוך.

איך זה קורה? ביוגנוסטיקה פיתחה תוכנה המאפשרת להצליב בין אלפי נתונים בריאותיים של מטופלים, ובכך להגיע לדיוק אבחוני יוצא דופן. השיטה נחקרה בקליניקות רפואיות רבות והוכיחה את יעילותה עבור עשרות אלפי מטופלים. לאחר שלושה חודשים בלבד, למעלה מ-95% מהמטופלים משפרים את מדדיהם באופן ניכר.

חבילת הליווי של ביוגנוסטיקה כוללת ליווי מקצועי בתהליך האבחון והתאמת תוספי תזונה. אמנם, ניתן להרגיש בשינוי תוך זמן קצר, אך הדגש הוא בהצלחה לטווח הארוך. לכן, ביוגנוסטיקה מציעה למטופלים ליווי שנתי. מטופלים אשר יבחרו בחבילת הליווי השנתי, יקבלו את תוספי תזונה הדרושים להם, לשלושה חודשים ללא עלות.

לפרטים נוספים ואבחון אישי:

  *דף זה אינו מיועד לאבחון, טיפול, ריפוי או מניעה כלשהי של מחלה.
**התוצאות עשויות להשתנות וייתכן והתוצאות אינן מייצגות או עשויות להיות מדוייקות.
***מידע זה אינו מהווה ייעוץ רפואי ואין להסתמך עליו ככזה.

עוד כתבות שיכולות לעניין אותך

כתבות פופולריות

דילוג לתוכן