איכות שינה במחיר שפוי: ד"ר קומפורט שוברת את השוק ומוכרת את המזרן המבוקש במדינה ב-1,690 ש"ח בלבד

ד"ר קומפורט הכניסה את ישראל לטירוף עם הצעה 'נוחה במיוחד' שלא ניתן לסרב לה: מזרן "דאבל קומפורט" עם אפקט הרחיפה הייחודי יימכר בשבועיים הקרובים בלבד במחיר עלות של 1,690 ש"ח במקום 5,990 ש"ח. מאות יחידות נחטפו במכירה המוקדמת והמלאי הולך ואוזל.

אלכס

26/05/2024

3' דק קריאה

מזרן פרימיום יוקרתי במחיר "מהיצרן לצרכן"

הישראלים יודעים מה טוב להם והם רוצים את זה במחיר משתלם. מזרן "הדאבל קומפורט" בנוי לנוחות אולטימטיבית: הפרדה מלאה בין צד רך ומלטף לצד קשיח מחומר פולימרי איכותי כך שאין חשש להפריע לבן/בת הזוג בזמן שישנים וכל אחד יכול לבחור את דרגת הקושי שמתאימה לו. לאור הביקוש הגבוה, המזרן יימכר ללא פערי תיווך ב-66% הנחה לשבועיים הקרובים בלבד והרוכשים ייהנו מ-12 שנות אחריות, זוג כריות מפנקות בשווי 880 ש"ח מתנה ו-30 לילות התנסות ללא התחייבות.

לפרטים נוספים וקבלת 30 לילות ניסיון + זוג כריות מתנה בחרו את דרגת הקושי המועדפת עליכם במזרן:

טכנולוגיית נוחות פורצת גבולות

הידעתם שנאס"א, האנשים ששולחים חלליות לשמיים, יצרו דבר מיוחד שנקרא ויסקו? מדובר בחומר ייחודי עם יכולת "לזכור" דברים. אז ד"ר קומפורט לקחו את החומר הזה והטמיעו אותו במזרן הדאבל קומפורט. המזרן "זוכר" את משקל הגוף שלכם, מתאים את עצמו לתנוחה שבה אתם ישנים ובכך מעניק לכם חוויית שינה איכותית – בכל לילה מחדש. 

איכות שינה היא זכות בסיסית

עופר אבישר, מנכ"ל ד"ר קומפורט,  בהצהרה נרגשת לתקשורת: "המצב הכלכלי במדינה מדאיג גם אותנו. קשה לנו לישון טוב בזמן שעדיין יש אנשים שמתעוררים בבוקר עם כאבים ולא זוכים ליהנות מחוויית שינה איכותית. החלטנו להרים את הכפפה ולהוסיף את מזרן הפרימיום שלנו לרשימת 'המוצרים המפוקחים', ממש כמו לחם וחלב ולמכור את ה-'דאבל קומפורט' ב-1690 ש"ח בלבד, במקום 5,990 ש"ח. הרוכשים יקבלו מתנה זוג כריות ויסקו בשווי 880 ש"ח ו-30 ימי התנסות ללא עלות נוספת."

לקבלת 30 לילות ניסיון + זוג כריות מתנה

השאירו פרטים בטופס

*מזרן זוגי אורטופדי בגודל סטנדרט. * עד גמר המלאי.

למימוש ההטבה - בחרו בקבוצת גילכם:

עוד כתבות שיכולות לעניין אותך

כתבות פופולריות

דילוג לתוכן