אקזיט נדל"ן בדובאי החל מהון עצמי של 170,000 ש"ח: דירות באזורי ביקוש ימכרו ישירות מהקבלן באמצעות מימון משכנתא עם 0% ריבית

26/05/2024

3' דק קריאה

לראשונה – דובאי מציעה למשקיעים לרכוש דירות למטרת AirBNB החל מהון עצמי של 170,000 ₪ בלבד. את היתרה ניתן להסדיר עם משכנתא מהקבלן ללא ריבית מה שסולל את הדרך לרווח פוטנציאלי גבוה. האם האקזיט הגדול הבא נמצא מעבר לפינה?

שוק השכירות של דובאי: מגנט תיירות עולמי

תיירות משגשגת היא בין הגורמים המובילים שהפכו את שוק ה-AirBNB בדובאי לחזק ביותר בעולם. רק בשנה החולפת (2023) ביקרו בה למעלה מ-17 מיליון תיירים ומדובר בעלייה של קרוב ל-20% בהשוואה לשנה שלפניה.

אירועים כמו פסטיבל הקניות של דובאי, אירועי אקספו ומשחקי קריקט בינלאומיים הם רק חלק קטן מהסיבות הרבות שמושכות מיליוני תיירים לדובאי. עם ביקוש כה גבוה, נכסי AirBNB בדובאי מוזמנים לעיתים חודשים מראש כך שלא נדיר לראות תשואות של 15% או יותר המתורגמים בפועל לרווח פוטנציאלי שיכול להגיע למאות אלפי שקלים.

גן עדן למשקיעים

בזמן שבארץ אנחנו רואים הקשחת תנאים בקבלת משכנתא, שלא לדבר על הריבית הגבוהה שהמשקיעים צריכים לשלם – דובאי מגיעה עם הצעה חסרת תקדים שפשוט לא רואים היום בשוק הריביות והשקעות הנדל"ן: רכישת דירה ישירות מקבלן מקומי החל מהון עצמי של 170,000 ₪ והיתרה ב-0% ריבית. מדובר באזורי ביקוש שנרשמת בהם תפוסה של מעל 80% בדירות AirBNB.

חברה ישראלית תעניק למשקיעים ניהול מלא של הנכס, כולל מציאת שוכרים.

למידע נוסף – השאירו פרטים

🔒 טופס אישי ומאובטח באמצעות טכנולוגיית SSL מתקדמת.🔒

עוד כתבות שיכולות לעניין אותך

כתבות פופולריות

דילוג לתוכן