לראשונה: דובאי מאפשרת למשקיעים ישראלים לקנות נכס ללא פערי תיווך עם פוטנציאל של עשרות אחוזים בשנה

אמאר פרופרטיס (Emaar Properties), חברת הנדל"ן הרשמית של מלך דובאי ומי שאחראית על הקמתו של בורג' חליף, המגדל הגבוה בעולם, תאפשר למשקיעים ישראלים לקנות נכסים אסטרטגיים באזורי ביקוש בדובאי, החל מ-500,000 ש"ח וליהנות משכירות שצפויה להניב עשרות אחוזים בשנה. הרכישה תתאפשר ישירות 'מהקבלן למשקיע', ללא פערי תיווך והנכס ינוהל במלואו בפיקוח ישראלי ובליווי עו"ד צמוד.

אלכס

26/05/2024

3' דק קריאה

הסכמי אברהם פתחו עידן חדש לא רק בהיבט של נרמול היחסים עם מדינות ערביות אלא גם של הזדמנויות חסרות תקדים שכעת פתוחות לרווחה בפני המשקיע הישראלי. לאור המצב במדינה, ישראלים רבים מחפשים דרכים חדשות כדי להגן על ההון האישי ולגרום לו לעבוד בשבילם בדרכים חכמות. רבים מהם נחשפו לאחרונה לשוק הנדל"ן בדובאי וההזדמנויות הרבות הגלומות בו. 

דובאי נהנית מיציבות מדינית וכלכלית ונחשבת לאחד מיעדי התיירות הנחשקים ביותר בעולם. למעשה, מספר התיירים שביקרו בה זינק בלא פחות מ-183% רק בשנה החולפת. לאור זאת, דובאי שואפת להתבסס כ"בירת נדל"ן עולמית" ולכן היא נמצאת בתנופת בנייה אדירה והמשקיעים הישראלים נוהרים בהמוניהם.

קיימות בדובאי הזדמנויות ייחודיות שרק עכשיו הציבור מתחיל להיחשף אליהן. עפ"י נתונים של AirDNA,  פלטפורמה המאפשרת לנתח ביצועי רווח של +10 מיליון נכסים במודל Airbnb, עולה כי הממוצע מדמי שכירות בדובאי יכול להגיע לכ-15% (או יותר) באזורי ביקוש אסטרטגיים.

דובאי מחבקת משקיעים מחו"ל ומאפשרת לקבל פטור מתשלום מס שבח ומתשלום מס הכנסה. לכן, זה לא מפתיע שב-2022 נרשמו בדובאי עסקאות נדל"ן בשווי 55.6 מיליארד דולר ומשקיעים רבים מישראל בוחרים ללכת בעקבות 'הכסף החכם'.

'פלקון', חברה ישראלית בעלת קשרים הדוקים עם קבלנים נחשבים בדובאי, מלווה בימים אלו משקיעים ישראלים ברכישת נכסים בדובאי ומסייעת באכלוס הנכסים, תחזוקה וניהול שוטף.

נותרו נכסים אחרונים

למידע נוסף על הנכסים הזמינים השאירו פרטים

🔒 טופס אישי ומאובטח באמצעות טכנולוגיית SSL מתקדמת.🔒

עוד כתבות שיכולות לעניין אותך

כתבות פופולריות

דילוג לתוכן