הזדמנות נדלנ״ית יוצאת דופן: נחשפו תוכניות הבנייה הרוויה בחדרה, ככה תוכלו להרוויח מזה.​

אם אתם קצת בעניינים, אתם כנראה יודעים שהתוכניות למתחם 24 בחדרה נמצאות איתנו כבר שנים. לאחר שהפרויקט הגדול והמבטיח  צלח את הוועדה המחוזית – הבנייה קרובה מאי פעם. מה זה אומר לגביכם? תוכלו לרכוש זכות ליחידה ליד הים ב-375,000 ש״ח בלבד!

חולמים על דירת 4 או 5 חדרים עם מרפסת ונוף לים? פרויקט ב – 375,000 ש״ח תוכלו לקחת צעד ענק ומשתלם לעבר החלום שלכם.

לשם ההשוואה, בחדרה ובאזורים שונים על קו החוף – נמכרות דירות זהות במחיר של 2.4 מיליון ש״ח.

תופתעו לגלות כמה הון עצמי תזדקקו כדי לממש את ההשקעה הזאת.

החברה המשווקת "אגי גרופ", העוסקת למעלה מעשור בניהול פרויקטים בתחום הנדל"ן כולל עבודות תכנון ופיתוח, מקימה במתחם 24 שבחדרה 2 מגדלים בני 20 קומות, ובהם כ-100 יחידות דיור בנות 4 ו-5 חדרים. הקרקע במתחם בשלב מאוד מתקדם ואם אתם מעוניינים להצטרף להשקעה, תוכלו לעשות זאת עם עד 70% מימון לפרויקט, עד קבלת המפתח.

או לחילופין, לאחר בדיקת זכאות קצרה, במידה ואתם זכאים תוכלו לפרוס את ההשקעה שלכם לשיקים, 3750 ש״ח בחודש בלבד ל 100 חודשים, ללא ספק, כל אדם מן השורה יכול לקבל הזדמנות לדירה חלומית או לממש את ההשקעה וליהנות מהרווח רגע אחרי שמקבלים אישור בניה

מי מבטיח לכם תשואה ומתי?

אחרי שכבר אושרה בוועדה המקומית והמחוזית, הקרקע במתחם 24 בחדרה בדרך להיות מופשרת לבנייה וכשזה יקרה, הקרקע מיד תשביח את ערכה בכ- 135,000 ש"ח לפחות! 

מומחי "אגי גרופ", השותפים שלכם בפרויקט, יחד עם משרד האדריכלים המוערך "יסקי מור סיון" בהחלט מעידים על טיבה של העסקה בשכונה החדשה והירוקה הנמצאת מזרחית לתחנת רכבת "חדרה מערב".

בקיצור תמיכה חזקה מהעירייה ומהוועדות וגב רציני כמו "אגי גרופ" ו-"יסקי מור סיון".

מעוניינים להצטרף לפרויקט יחד עם "אגי גרופ"?

נותרו רק 40 יחידות דיור מתוך 100 נכון לתאריך:

19/06/2024

עוד כתבות שיכולות לעניין אותך

כתבות פופולריות