דיווח כלכלי: חברת אינטראקטיב ישראל תאפשר מעתה פתיחת חשבון ברוקראז' ללא דמי ניהול ועמלות עסקה מהנמוכות ביותר בארץ

'אינטראקטיב ישראל', הברוקראז' המייצג של Interactive Brokers האמריקאי, מאפשר לישראלים לפתוח חשבון ברוקראז' – ללא דמי ניהול, עמלות מסחר מהנמוכות בישראל ולקבל הגנה על הכסף שהופקד עד $250,000. הדיווח המלא בפנים.

אלכס

19/06/2024

3' דק קריאה

בעקבות המהלך של 'אינטראקטיב ישראל' – אלפי משקיעים בארץ קיבלו את ההחלטה להעביר כספים אל חשבון הברוקראז' שפשוט נותן להם יותר: גישה ללמעלה מ-135 שווקים, $0 דמי ניהול ועמלות מסחר מהנמוכות ביותר בישראל.  באינטראקטיב ישראל הדגישו כי מדובר במודל מסחר המיטיב עם ציבור המשקיעים.  

רוצים לשמוע על חשבון ברוקראז' ללא עמלות ניהול?

לפרטים נוספים ענו על השאלה: האם יש לכם חשבון ברוקראז' פעיל?

*לחיצה על אחד הכפתורים תעביר אתכם לשאלון קצר אשר יעזור לכם לבחון האם מודל השקעות ללא עמלות ניהול יכול להתאים גם לכם. אורך השאלון: כדקה וחצי בלבד.

השלב המטרים לפתיחת חשבון ברוקראז': בדיקת דמי הניהול

ישראלים שיש להם הון פנוי מחפשים איפה להשקיע אותו. הבנקים, שהם גופים גדולים ויציבים,  מהווים לרוב את ברירית המחדל הראשונה. אולם לפני שנבחר היכן לנהל את ההון שלנו, עלינו לבדוק היטב האם זה בכלל משתלם לנו. 

כך למשל, דמי ניהול ועמלות המסחר עשויים להצטבר לסכום משמעותי אשר פוגע בשורת הרווח. נקודה נוספת (וקריטית) למחשבה היא כל העניין של הזמינות. וכאן נשאלות השאלות: "האם דמי הניהול של הגוף שמנהל לי את הכסף הם הוגנים?" "האם הוא יהיה זמין לטפל בתיק כשאצטרך אותו ברגע האמת?"

באינטראקטיב ישראל חשבו על זה ולכן הם מאפשרים לבצע מסחר גם מחוץ לשעות המקובלות. וכמו שצוין קודם לכן, הם אינם גובים עמלות ניהול, מאפשרים ליהנות מעמלות מסחר מהנמוכות בישראל ומספקים הגנת ביטוח על הכסף עד $250,000, עם אופציה להרחבת ההגנה עד $500,000. 

לחיזוק תחושת הביטחון, הכסף מנוהל בחשבונות נאמנות ב-CITI BANK וב-JP MORGAN, שניים מהבנקים הגדולים והיציבים בעולם. 

מלבד זאת, אינטראקטיב ישראל מספקת לסוחרים מגוון כלים חשובים – לרבות שירות איתותים מקצועי אשר מספק להם אפשרות למצוא הזדמנויות בשווקים.

למידע נוסף על חשבון ברוקראז' ללא עמלות ניהול - השאירו פרטים.

גילוי נאות

אינטראקטיב ישראל מציעה סוגים שונים של השקעות באמצעות רכישת כלים פיננסים מגוונים: בנוגע לכלים פיננסים מגוונים, ביניהם מניות, אופציות, חוזים עתידיים, כתבי אופציות, אג”ח, אופציות חוזים, חוזה מנייה בודדת, תעודות סל, מוצרים מובנים וקרנות נאמנות. יובהר, כי המפנה עשוי לקבל תמורה מאינטראקטיב ישראל בגין הפנית לקוח אליה. כל סוגי ההשקעות והמסחר מערבים סיכון להון המושקע, לרבות אלה המוצעים על ידי אינטראקטיב ישראל, ולכן, הם דורשים מיומנות, ידע והבנת הסיכונים, ואינם מתאימים לכל אדם. לפני קבלת החלטה על השקעה או מסחר באמצעות אינטראקטיב ישראל, עליך לקחת בחשבון את מטרות ההשקעה ו/או המסחר, רמת הניסיון שלך ויכולתך לספוג הפסדים כתוצאה מכך. בנוסף, עליך לקחת בחשבון שביצועים קודמים אינם יכולים להוות מדד על ביצועיהם העתידיים של הכלים הפיננסים. מוצרים פיננסים כגון אופציות על מניות וחוזים אינם מתאימים עבור כל משקיע.המסחר במינוף הינו מיועד עבור משקיעים מתוחכמים בעלי סובלנות גבוהה לסיכון. קיים סיכון בו ההפסד הינו יכול לגבור מסכום ההשקעה הראשוני.

‬‬Interactive Brokers הינם ברוקר דילר רשום המפוקח ע”י הרשות האמריקאית לני”ע וזירות מסחר (SEC) הרשות למסחר חוזי סחורות (CFTC) ואגודת החוזים הלאומית (NFA) וכמו כן חבר ברשות המפקחת לתעשיית הפיננסים האמריקאית (FINRA) ובעוד גופי פיקוח עצמאיים. אינטרקטיב ברוקרס מספקת שירותי ביצוע וסליקה ללקוחותיה Interactive Brokers אינו ממליץ על שום גוף פיננסי,יועץ השקעות,משווק השקעות או קרן גידור.

אינטראקטיב ישראל הינה ברנד של חברת Mexem Ltd אשר בעלת רישיון אירופאי ומפוקחת ע” הרגולטור CySec, מספר רישיון 325/17, וכמו כן חברת בקרן לפיצויי משקיעים.

עוד כתבות שיכולות לעניין אותך

כתבות פופולריות

דילוג לתוכן