מאות אלפי שקלים לזכאים: בדיקה מהירה תחשוף האם לכם או לבני משפחתכם מגיע כסף רב בעקבות מצב סיעודי

סטטיסטיקה קורעת לב חושפת מציאות עגומה: כמחצית מתביעות הביטוח הסיעודי בארץ נדחות על הסף ואלפי מבוטחים נותרים מופקרים לגורלם. חברת "מגן מומחים", המתמחה במיצוי זכויות בתחום – מספקת הכוונה וליווי מקצועי וגובה תגמול על השירות – רק אם אתם זוכים בתביעה. ישראלים רבים שעמדו בקריטריונים זכו בפיצויים של מאות אלפי שקלים.

24/07/2024

3' דק קריאה

רובנו קיבלנו את החלטה לרכוש ביטוח סיעודי כדי שבבוא היום, אם נגיע למצב של ירידה ביכולת לתפקד, נזכה לפיצוי אשר יאפשר לנו לחיות בכבוד. עם זאת, כאשר מגיע הרגע להסתמך על חברות הביטוח, אנחנו מוצאים את עצמנו נקלעים למבוי סתום ומתקשים (מאוד) לממש את הפיצוי שמגיע לנו. רבים שלא רכשו ביטוח סיעודי מבוטחים דרך קופת החולים שלהם לעיתים אף ללא ידיעתם.

לבדיקת זכאות לפיצוי כספי - בחרו את קופת החולים של המבוטח/ת

*סכום הפיצוי עשוי להגיע למאות אלפי שקלים!

🔒 טופס אישי ומאובטח באמצעות טכנולוגיית SSL מתקדמת.🔒

הדבר האחרון שחולים סיעודיים צריכים הוא לנסות לצלוח את חומות הבירוקרטיה שחברות הביטוח מערימות עליהם. אך בפועל? זה בדיוק מה שקורה. חברות הביטוח 'תופסות טרמפ' על גבם של מבוטחים תמימים ומנצלות את העובדה שהם פחות מודעים לזכויות שלהם ואין להם את הכוח הפיזי והמנטלי להתמודד עם בירוקרטיה מסורבלת.  

במצב המאתגר הזה, ישנה חשיבות מכרעת להיעזר באנשי מקצוע אשר יודעים לנווט בענף הביטוח ולהיאבק על זכויות המבוטחים. אם קיים חשש למצב סיעודי משתמע שהמצב הזה ילך ויתדרדר בעתיד. אם לא תפעלו למיצוי הזכויות עכשיו הכסף יישאר בידיהן של חברות הביטוח. במקרה של פטירת המבוטח, חלילה, רק חלקו יגיע לידי המשפחה.

בדיוק מהסיבה הזו הוקמה "מגן מומחים". היא מבינה את המצוקה של אלפי מבוטחים שכל מה שהם רוצים זה לקבל את הפיצוי שמגיע להם. לכן היא פועלת במודל "לא זכיתם-לא שילמתם", כלומר, היא גובה עמלה על שירותיה רק אם התביעה אושרה והכסף כבר עבר לחשבון.

גאולה א.

"מזמן לא היה לי חיוך כזה על הפנים שלי. אני ממליצה מאוד על חברת מגן".

מירם צ.

"ידעתי שאני לא רוצה להתמודד עם חברות הביטוח בעצמי. בזכות התיק שחברת מגן בנתה לי, תוך שבועיים כל התביעות אושרו".

יצחק ל.

"חיה מצוות מגן מומחים עדכנה אותי בקביעות על התקדמות הטיפול מול חברת הביטוח הראל.  הטיפול היה יעיל ומהיר מאוד. תוך 3 חודשים מהפגישה הראשונה התחלנו לקבל תשלום חודשי מהראל".

ריקי גרינברג.

"פניתי למגן לאחר שבעלי הפך לסיעודי. הקשבה מלאה והרבה הבנה. בזכות מגן הצלחנו לעמוד בפני הרשויות שידוע שלא קל להתמודד איתן. ממליצה בחום".

נילי גפן

"החברה עזרה לנו לזכות בתביעה. לבד לא הצלחנו. הליווי והתמיכה שאנחנו קיבלנו הם ללא דופי. תודה למגן מומחים ולמנהלת התיק חיה ברוורמן".

חברת "מגן מומחים" מייעצת, מכוונת ומלווה את לקוחותיה לכל אורך התביעה – לרבות בהיערכות לבדיקה הרפואית מטעמן של חברות נביטוח. בנוסף, היא מגיעה לפגישת היכרות עם המבוטח בביתו, ללא עלות ופועלת למימוש זכויותיו מא' ועד ת'. החברה מטפלת מדי חודש בלמעלה מ-300 תביעות חדשות עם אחוזי הצלחה גבוהים. 

לבדיקת זכאות לפיצוי כספי על רקע סיעודי – השאירו פרטים

🔒 טופס אישי ומאובטח באמצעות טכנולוגיית SSL מתקדמת.🔒

*השירות אינו מוגדר כייעוץ והוא איננו מהווה שירות משפטי

עוד כתבות שיכולות לעניין אותך

כתבות פופולריות

דילוג לתוכן