מציל חיים: מנוי החירום שהפך לטרנד ישראלי ופרץ מחוץ לגבולות הגיל השלישי

ישראלים רבים גילו את המנוי שיכול להציל חיים בזמן אמת. במקרה של אירועי לב, אירועים מוחיים ומקרי חירום אחרים – זמן התגובה קריטי. שירותי רפואה מרחוק, המשלבים לחצן מצוקה נייח ונייד, מכשיר א.ק.ג ביתי, 7000 אנשי צוות רפואי בפריסה ארצית ופתרונות חירום נוספים, כבר ערוכים להציל חיים אצל מעל 100,000 בתים בישראל.

אלכס

19/06/2024

3' דק קריאה

בעבר, שירותים דומים היו ידועים כמתאימים לגיל השלישי בלבד, אך בשנים האחרונות עלתה המודעות גם בקרב צעירים, ליתרונות הלחצן. במצבים של בעיה רפואית, חשד לאירוע חירום, או במקרה שלא ניתן להתקשר או לדבר וזמן התגובה קריטי, בלחיצה אחת אפשר להזעיק עזרה.

בעת הצורך, הניידות של חברת נטלי משמשות ניידות טיפול נמרץ. בשונה ממוקד 101 שעלול לשלוח ניידת "רגילה", ניידות טיפול נמרץ מגיעות עם רופא ומכשור מתקדם על מנת לתת מענה במקום ומהר. נוסף לכך, אין צורך לשלם מאות שקלים בכל הזמנה של ניידת טיפול נמרץ. חברת נטלי מספקת למנויים ביקורי רופא ואמבולנס כחלק מכתב השירות ונכון להיום החברה עורכת למעלה מ- 120,000 ביקורי בית בשנה.

לפרטים נוספים על מנוי מציל החיים בחרו את קופת החולים שלכם:

לחצן מצוקה - שירותי רפואה וחירום

לחצני המצוקה מוכרים כמעט לכל אדם אשר חווה בעבר התקף לב. נוסף על קריאה לעזרה, השירות מאפשר גם לבצע בדיקת א.ק.ג ביתית ולזהות התקף לב בזמן אמת. מכשיר הא.ק.ג משגר את תוצאת הבדיקה ישירות למוקד החירום על מנת שאנשי המקצוע יוכלו להתרשם מהמצב ולתת הנחיות.

רגע, זה לא הכל. זקוקים להפניה למיון? בשיחת טלפון קצרה המוקד יכול להפיק הפנייה או לשלוח רופא עד הבית. לחברת נטלי יש למעלה מ-7000 אנשי צוות רפואי בפריסה ארצית שעורכים יותר מ- 120,000 ביקורי בית רפואיים בשנה.

לא רק למקרים רפואיים! אם לחצתם על לחצן המצוקה ואינכם מדברים, יוזעקו אל הבית כל יחידות ההצלה (אמבולנס + כיבוי אש + משטרה), כך שגם במקרים של פריצה, שריפה, או כל מצב חירום, הלחצן יכול להציל חיים.

מעוניינים לשמוע עוד על המנוי של חברת נטלי? השאירו פרטים:

עוד כתבות שיכולות לעניין אותך

כתבות פופולריות

דילוג לתוכן