לחיצה גורלית: לחצן המצוקה שיכול להכריע בין חיים ומוות ומעניק למשפחות רבות ביטחון אמיתי בכל מצב חירום

מצבי חירום הם בלתי נמנעים וחשוב שנדע להתמודד איתם. דרך קלה ומהירה להזעיק סיוע מיידי מעניקה לאלפי משפחות 'שקט נפשי בלחיצה' ויכולה להכריע בין חיים למוות.

אלכס

19/06/2024

3' דק קריאה

מדי שנה מתקבלות בישראל עשרות אלפי שיחות להזמנות חירום של אמבולנס. חשוב להבין: מרגע הקריאה ועד מתן המענה בשטח – כל דקה היא קריטית. הבדל של חיים ומוות. בעיקר עבור מקרים כמו התקפי לב, שבץ מוחי או אפילו אירועים של שריפה.

למרבה המזל – מערכי הבריאות וההייטק שלנו הם מקור לגאווה לאומית. והנה הגיעה 'נטלי', החברה לשירותי חירום הגדולה, הותיקה והמנוסה בישראל שפשוט שילבה בין שני הכוחות המדהימים האלה וחוללה מהפכה בעולם הרפואה הדחופה: לחצן מצוקה, נייח ונייד המסוגל להזניק בלחיצה אחת מערך שלם של צוותי חירום אשר ערוך לספק לכם מענה מציל חיים. בכל מקום, בכל זמן ובאופן המהיר ביותר.

כל דקה היא קריטית!

למידע על הלחצן שעוזר להציל חיים
בחרו את קופת החולים שלכם

בכל מקום, בכל שעה - נטלי תמיד איתכם!

מערך החירום של נטלי: מוקד פעיל 24/7 וצי ניידות טיפול נמרץ בפריסה ארצית רחבה

באופן סטטיסטי, אנשים אשר חוו אירוע לבבי נמצאים בסיכון גבוה לעבור אותו שוב בעתיד. בדיוק למקרים כמו אלה הלחצן של נטלי מיועד; בין אם זה עבורכם, ההורים שלכם או כל אדם אחר בסביבתכם הקרובה. לחיצה אחת על הכפתור והכוחות מוזנקים לשטח.

יתרה מזאת, השירות של נטלי מאפשר קבלת מענה עבור כל מקרה חירום. אפילו באירועים כמו פריצה או שריפה. אם בוצעה לחיצה על הלחצן אך לא התקבל מענה, ישלחו אוטומטית יחידות ההצלה הייעודיות: אמבולנס, מכבי אש וכוחות משטרה. 

להבדיל מאמבולנס סטנדרטי, יתרונה הגדול של נטלי הוא יכולתה לשלוח ניידת טיפול אשר כוללת מכשור מתקדם וצוותי חירום מיוחדים. בנוסף, קיימת אפשרות להפניית מיון בהולה ללא הצורך לפנות אל רופא המשפחה.

מלבד זאת, נטלי מאפשרת בדיקות א.ק.ג היברידיים ושידור התוצאות אל מוקדי החירום לקבלת הנחיות נוספות. ניתן לשדרג את הלחצן עם מערכת GPS המאפשרת לאתר יקירים במצוקה שחלילה הלכו לאיבוד. 

מדי שנה מתקבלים במוקדי החברה כ-2 מיליון שיחות ונערכים, בממוצע, למעלה מ-120,000 ביקורי בית של רופאים.  

למעלה מ-150,000 משפחות כבר הצטרפו!

כל דקה היא קריטית

מעוניינים לשמוע עוד על המנוי של חברת נטלי? השאירו פרטים:

עוד כתבות שיכולות לעניין אותך

כתבות פופולריות

דילוג לתוכן