אחת ולתמיד: הטיפול החדשני ששם סוף להזעת היתר בבית השחי

חיים עם הזעת יתר יכולים להיות מאתגרים, אבל יש חדשות טובות עבור מי שנאלץ להתמודד איתה. הודות ל-Natura Dry (באמצעות מכשיר המירה דריי) אפשר לטפל הבעיה ביעילות!

תכירו את מירה דריי – מכשיר מתקדם בטכנולוגיה חדשנית המנטרלת את הבלוטות שגורמות לכם להזיע ומעלימה את הריחות הרעים. ללא הליך פולשני ובלי להזריק בוטוקוס. עשרות אלפי לקוחות דיווחו על תוצאות מושלמות. 

19/06/2024

3' דק קריאה

מה קורה במהלך הטיפול?

הכנה מקדימה

תחילה מתבצע אלחוש של בית השחי כדי להבטיח לכם נוחות מירבית.

מהלך הטיפול

רופא מוסמך מפעיל את מכשיר המירה דריי וממקד אנרגיית מיקרו (גלים אלקטרומגנטיים) שמנטרלת את בלוטות הזיעה. אורך הטיפול הוא כשעה – 30 דקות לכל צד.

חזרה מהירה לשגרה

מכיוון שהטיפול אינו פולשני תהליך ההחלמה הוא בעצם מיידי וניתן לחזור לשגרה ללא התניות או מגבלות.

טיפול משלים

המומחים ממליצים על 2 טיפולים בהפרשים של שלושה חודשים. באופן זה ניתן להגיע לתוצאות אפקטיביות בטווח הארוך.

התוצאות

עם השלמת הטיפול המלא תרגישו בהבדל: הפסקת הזיעה והפרשת הריח מבית השחי.

המכשיר עומד בתקני משרד הבריאות וה-FDA האמריקאי ומאפשר לטפל בהזעת היתר בתוך פרק זמן קצר. מדובר בהליך פשוט, המבוצע ע״י רופא/ה ובמהלכו מתבצע נטרול בלוטות הזיעה – ללא חשש מתופעת לוואי של הזעה מפצה במקומות אחרים בגוף. 

לבדיקת התאמה לטיפול בהזעת יתר בבית השחי
בחרו את גילכם:

זר לעולם לא יבין זאת

הצורך המתמיד להחליף בגדים, לנגב זיעה או למרוח מחדש דאודורנט יכולים לגבות מחיר של ממש מהסובלים מהזעת יתר.

השיטות הנפוצות לטיפול בהזעת יתר הן שימוש בבוטוקס או הסרה כירורגית (ניתוח) של בלוטות הזיעה. בשיטת הבוטוקוס מתבצעות בין 12-20 הזרקות של חיידק 'בוטולוניום' באמצעות מחט לאזור המבוקש. 

על אף שקיימת יעילות מסוימת, היא למעשה חלקית בלבד כיוון שהבוטוקס מטפל רק בבלוטות הריח ולא בבלוטות הזיעה. בנוסף, מדובר בטיפול יקר עם תוצאות זמניות בלבד ויש צורך לחזור עליו אחת לכמה חודשים.

בשיטת ההסרה הכירורגית מתבצעת כריתה של חלק מבלוטות הזיעה. מכיוון שמדובר בפרוצדורה ניתוחית, שיטה זו כרוכה בסיכונים ותופעות לוואי שונות – ובראשן גרימת נזק לצמיתות והופעת "הזעה מפצה" באזורים אחרים בגוף. 

אבל היום, עם זמינותם של טיפולים מתקדמים המכוונים לנטרל את בלוטות הזיעה והריח, אנשים הסובלים מהזעת יתר יכולים לטפל בה באופן יעיל ופשוט – טכנולוגיית הטיפול NaturaDry (באמצעות מכשיר המירה דריי) המתמקדת בנטרול הריח והבלוטות – באופן לא פולשני וברמת יעילות גבוהה יותר.  

בנאטורפיל מבינים היטב שההחלטה לטפל בהזעת יתר היא רגישה ומורכבת. לכן הם מתחייבים לכל לקוח בכתב לספק את הטיפול במכשיר המירה דריי ע"י צוות של רופאים מוסמכים בלבד.

לבדיקת התאמה לטיפול בהזעת יתר בבית השחי – השאירו פרטים

עוד כתבות שיכולות לעניין אותך

כתבות פופולריות

דילוג לתוכן