כמו חיסול ממוקד: טיפול לייזר חדשני עוזר לישראלים להיפטר מפטרת ציפורניים – תוך זמן קצר וללא תופעות לוואי

פטרת ציפורניים יכולה להיות בעיה מתסכלת ומתמשכת, הגורמת לציפורניים מכוערות, דהויות ולעיתים להוביל לאי נוחות או כאבים. טכנולוגיית לייזר חדשנית מבית 'קליניקה כרמל' חוללה מהפכה עבור אלפי ישראלים ועזרה להם להיפטר סופית מהבעיה.

אלכס

19/06/2024

3' דק קריאה

בניגוד לטיפולים מסורתיים שיכולים להיות גוזלי זמן, מבולגנים ולעיתים בלתי יעילים, טיפול בלייזר בפטרת ציפורניים הוא מהיר, בטוח ויעיל ביותר. עם מספר פגישות מצומצם ומשך טיפול של 10-15 דקות, הלייזר מתמקד בזיהום הפטרייתי ופשוט "מחסל אותו". בלי לפגוע ברקמות ובלי לתופעות לוואי.

לבדיקת התאמה לטיפול בפטרת הציפורניים

בחרו בקבוצת גילכם:

ישראלים שעברו את הטיפול החדשני דיווחו כי ראו שיפור ניכר לעין כבר מהמפגש הראשון. להשגת תוצאות מלאות מורחים משחה מיוחדת במהלך היום ובלילה. והחלק הכי טוב? מכיוון שהטיפול הלייזר אינו פולשני – אז אין תופעות לוואי ואין צורך בהרדמה.  

אם נמאס לכם להסתיר את כפות הרגליים ולהיות נבוכים מציפורניים מכוערות וחסרות צבע, שווה לכם לשקול את הטיפול בלייזר של קליניקת כרמל. עם תוצאות מוכחות, 0 תופעות לוואי ואלפי לקוחות מרוצים, זה יכול להיות הפתרון שחיפשתם כדי להחזיר לציפורניים שלכם את היופי הטבעי והבריא שלהן.

ישראלים שעברו את הטיפול משתפים

ברוריה שוורץ – מומחית להוראה מתקנת וליקויי למידה.

"מזה 12 שנים אני נמנעתי מללכת עם סנדלים וכפכפים בקיץ בגלל הפטריות בציפורניים. זה הקיץ הראשון מזה זמן רב שאני מרשה לעצמי ללכת עם כפכפים פתוחים. ברצוני להודות לקליניקה כרמל על הטיפול המסור שקיבלתי".

רמי גינת – בעליה של מסעדת 'לימוזין' ברמת ישי.

"אחרי כמה שנים כאשר כל הציפורניים כבר נגועות, מתחילים לנסות את כל שיטות הטיפול שהחברים ממליצים: שטיפת הרגל במלבין כל ערב, מריחת כל מיני משחות פלאים, ועוד… כלום לא עזר! בטיפול שערך כשנה, עם ביקור של כמה דקות אחת לחודשיים – הפטרת עברה כלא הייתה. פשוט לא יאומן!"

דותן אילן – מורה לנהיגה.

"במשך שנים רבות סבלתי מפטריות בציפורנים ברגליים.פניתי לקליניקה כרמל לטיפול בפטרת בלייזר והיא פשוט נעלמה! תודה מקרב לב לצוות שליווה אותי במסירות ונתן לי מענה לבעיה שהטרידה אותי כבר שנים רבות".

צוות המומחים בקליניקה כרמל מטפל בבעיית הפטרת מכף רגל ועד יד ועוקב בהקפדה אחר מהלך הטיפול כדי לוודא כי חל שיפור והציפורניים מחלימות בהדרגה. כמו כן, ניתנת למטופלים אחריות מלאה עד 7 שנים מרגע סיום הטיפול.

למידע נוסף ובדיקת התאמה לטיפול בפטרת הציפורניים – השאירו פרטים

עוד כתבות שיכולות לעניין אותך

כתבות פופולריות

דילוג לתוכן