בחזית החדשנות הדנטלית: מרפאת שיניים באשדוד מבצעת ציפוי חרסינה להשגת חיוך מושלם בטכנולוגיה פורצת דרך

בעיות בשיניים כמו מרווחים וחוסר פרופורציה גורמות לרבים מאיתנו להסתיר את החיוך במבוכה. מרפאת פרפקשן באשדוד מציעה טיפול מתקדם עבור כל מי שסובל מבעיות דנטליות גלויות: מערכת הדמיה עם טכנולוגיה חדשנית המסוגלת לעצב לכם את החיוך המושלם.

אלכס

24/07/2024

3' דק קריאה

באמצעות אפליפייס (Appliface), מכשיר המבצע סריקה תלת ממדית של מתארי הפנים והשיניים, מרפאת פרפקשן מייצרת הדמיה ממוחשבת עבור התאמת ציפויי חרסינה באופן איכותי ומדויק. בזכות הטכנולוגיה הייחודית, היא העניקה ללמעלה מ-5,000 ישראלים חיוך מושלם ושובה לבבות.

למידע ובדיקת התאמה - ענו על מספר שאלות

מהו גילכם?

(השאלון אישי ומאובטח עפ"י חוק הגנת הפרטיות התשמ"א – 1981)

לראשונה בישראל: הטכנולוגיה שתעצב לכם חיוך מושלם בתוך פחות מ-10 שניות

רופאים מיומנים משתמשים בהדמיית מחשב כדי להתאים את ציפויי החרסינה באופן מדויק ומושלם. לשם כך, הם לוקחים בחשבון את תווי הפנים והמאפיינים הדנטליים של כל מטופל ומטופלת. התהליך מתבצע עם הקפדה על שיוף עדין מה שעוזר למנוע סיבוכים כגון פגיעה בעצב של השן.

איך זה עובד בפועל?

בשלב הראשון – מתבצעת סריקה של הפנים באמצעות פונקציה מיוחדת ומתקבלת בתוך שניות התמונה התלת ממדית שלהם.

בשלב השני – הרופאים משתמשים במערכת כדי לעצב את החיוך הרצוי: הרחבה או הקטנה של גודל השיניים, הגדרת אורך ואפילו קביעת הגוון.

בשלב השלישי – מתבצעת הדמיה ראשונית של מראה השיניים עם ציפויי החרסינה. העיצוב הסופי נשלח לטכנאי כדי לייצר את הציפויים עפ"י הפרמטרים שנקבעו.

כחלק מהתהליך – מתבצע צילום פנורמי של הלסת על מנת לקבל הדמיה אותנטית של איך ייראו השיניים לאחר סיום הטיפול.

2 מפגשים בלבד ואתם יוצאים עם חיוך מושלם!

המפגש הראשון הוא שלב ההכנה. מתבצעת בו סריקה לשיניים והדמייה מוחשית של הציפויים. המפגש השני הוא שלב הביצוע אשר בו למעשה מותקנים הציפויים בפועל.

ההשפעה של ציפויי החרסינה חורגת מגבולות האסתטיקה. השינוי הרגשי הוא הדבר המדהים כאן באמת. אלפי ישראלים שעברו את הטיפול העידו על חיזוק הביטחון ועלייה ברמת האושר. הם כבר לא חוששים מלהביט במראה וחושפים בגאווה את החיוך החדש והמושלם שלהם.

ציפוי שיניים בחרסינה בטכנולוגיה פורצת דרך
במרפאת פרפקשן באשדוד

לייעוץ ובדיקת התאמה – השאירו פרטים

אודות המרפאה

מרפאת פרפקשן הינה מרפאת שיניים כירורגית ואסתטית באשדוד. המרפאה מתמחה בטיפולים כירורגיים ואסטתיים כגון ציפויי שיניים, השתלות שיניים, השתלות עצם ויישור שיניים. שיטות העבודה והטיפולים נעשים באמצעות טכנולוגיות וציוד מתקדמים והמרפאה מספקת ליווי אישי לכל אורך הדרך.

עוד כתבות שיכולות לעניין אותך

כתבות פופולריות

דילוג לתוכן