הזדמנות ברחובות: קרקע זמינה לבנייה תימכר ב-249 אלף ש״ח בלבד

אלכס

19/06/2024

3' דק קריאה

בקרבה לפארק המדע ברחובות, במרחק של כ-300 מטרים ממכללת פרס, ייבנה מתחם מסחרי חדש וייחודי, "פארק הורוביץ". הפארק נהנה ממיקום יוצא דופן על צירי תנועה וגישה מפותחים, בקרבה למחלף חדש (במפגש כבישי 411/410) שיקצר את זמני הנסיעה באופן משמעותי למרכז העיר רחובות ולערים הסמוכות לה. פארק הורוביץ משתרע על פני 573 דונם וצפוי לכלול מבני מסחר ומשרדים בשטח של למעלה מ-500 אלף מ"ר.

בעוד שרוב הזדמנויות ההשקעה הזמינות למשקיעים פרטיים הן כאלו שעדיין בשלבים רגולטוריים מוקדמים, הקרקע ברחובות נמצאת בשלבים סופיים, לאחר אישור תב״ע מפורטת. בשלב זה הפרויקט ממתין לקבלת היתר בנייה מורחב הכולל את הגדלת הזכויות, עם מימוש ההרחבה, המשקיעים יהנו משטח נוסף של מטר, על כל מטר קיים. 249 אלף ש״ח יקנו לרוכשים 50 מ״ר ו-50 מ״ר נוספים עם קבלת ההיתר המורחב. בפארק העסקים החדש השכירות צפויה לייצר למשקיעים כ-9% תשואה ו-40% בעת המימוש.

בחברת אגרטון המשווקת את הפרויקט, מספרים כי זכויות בנייה מורחבות עד 16 קומות, כבר התקבלו בנקודות שונות במתחם. עם קבלת האישורים המורחבים, מחיר הקרקע צפוי לזנק. שיווק הקרקעות צפוי להסתיים בקרוב, עם מכירת 8 היחידות האחרונות. ראוי לציין, משרד עורכי הדין המוביל הרצוג פוקס נאמן, ילווה את המשקיעים בפרויקט, ומשרד האדריכלים הינו אורבן 21, שאחראי גם על גרנד קניון באר שבע, קניון עיר ימים בנתניה, קניון גבעתיים ועוד.

השאירו פרטים לקבלת מידע נוסף:

עוד כתבות שיכולות לעניין אותך

כתבות פופולריות