לראשונה: וילות יוקרה בשכונת הייטק ברומניה עם דמי שכירות מובטחים ל-24 חודשים

נכסים בשכונת הייטק מפוארת בבוקרשט, רומניה, צפויים לייצר תשואה יציבה כאשר משקיעים יקבלו דמי שכירות מובטחים ל-24 חודשים והזדמנות לאקזיט תוך שנים ספורות בלבד. עלות הנכס: החל מ-198 אלף אירו.

נדלן ברומניה תמונת הדמייה פרויקט villa alexander

אלכס

19/06/2024

3' דק קריאה

בצפון בוקרשט הולכת ונבנית שכונת יוקרה שצפויה לאכלס תושבים מהמעמד הסוציו-אקונומי הגבוה ביותר ברומניה. לאחר שהמדינה נתנה לחברות ההייטק פטור ממס, הביקוש לא איחר להגיע ומביא איתו הייטקיסטים מכל העולם דווקא לבוקרשט. בסמוך, כמובן נמצאים מרכזי הייטק ומשרדים של חברות בין־לאומיות, כמו גם בית הספר האמריקאי ומוסדות חינוך יוקרתיים.

מאחר שרומניה עומדת להחליף את המטבע שלה לאירו, הכלכלה שלה צפויה להתחזק ומחירי הנדל"ן צפויים לזנק בהתאם. מדינות אחרות שנכנסו מוקדם יותר לגוש האירו והחליפו את המטבע המקומי חוו גם הן "קפיצה" ניכרת. מומחים מעריכים שבתוך כשלוש שנים, מחירי הנדל"ן באזורים המבוקשים ברומניה יזנקו בשיעור של 70% – 100%.

עלות הנכס, כאמור, היא החל מ-198,000 אירו והמשקיעים ייהנו מליווי ישראלי והתנהלות שוטפת של חברת ניהול מקומית. עובדה זו תפשט את העניינים בעבור משקיעים מישראל שכן הם לא יצטרכו להתנהל מול שוכרים אשר אינם מדברים בעברית. בנוסף, הרוכשים יקבלו מחברת הניהול של הפרויקט דמי שכירות מובטחים ל-24 חודשים (גם אם הנכס לא מושכר). זאת, בהתבסס על הביקוש הגבוה והשוכרים היציבים באזור.

לקבלת מידע נוסף על הפרויקט:

* הנכסים המשווקים מוכנים לאכלוס מיידי

עוד כתבות שיכולות לעניין אותך

כתבות פופולריות

דילוג לתוכן