הזדמנות חד פעמית: קונספט ייחודי מאפשר השקעה בשוק הפשפשים עם הון של 350,000 ש״ח בלבד

פרויקט חדש מציע השקעה בשוק הפשפשים עם הון עצמי של 350 אלף ש״ח בלבד. המשקיעים יהנו מהכנסה פסיבית על בסיס חוזה שכירות חכם, לשוכרים מוכרים ומובילים, לטווח ארוך.

שוק הפשפשים הוא אחד האזורים האסטרטגיים ביותר עבור משקיעים, בצמוד לטיילת תל אביב. על רקע תנופת בנייה בעשור האחרון, האזור מעורר עניין רב בקרב יזמי נדל״ן ומושך אליו תיירים רבים אל מגוון המסעדות, המלונות, מקומות הבילוי, הברים ועסקי יוקרה. 

פרויקטים שאפתניים וחזקים במיוחד אושרו לבנייה והם עתידים לתרום לביקוש חזק ועליית ערך במחירי הנדל״ן בשוק הפשפשים. בין הפרויקטים תמצאו את פרויקט השוק היווני, הרכבת הקלה במרחק הליכה, פרויקט מגורי יוקרה ובוטיק, ובתי המלון היקרים ביותר בישראל שכבר בנויים במתחם, ביניהם מלון Setai, The Market, The Jaffa ועוד.

עקב עליית מחירי הנדל"ן והביקוש החזק באזורים נבחרים כמו שוק הפשפשים, כיום כל משקיע יודע שדרושים כמה מיליוני שקלים כדי להשקיע במיקום כל כך לוהט ומבוקש בתל אביב-יפו. בעלי הון עצמי של 350 אלף ש״ח יודעים שאם ירצו להשקיע את כספם בנדל"ן, יוכלו לקנות רק קרקע חקלאית ללא יעדים ברורים וללא התחייבות, עם סיכוי קטן שאולי בעוד שנים רבות יהנו מרווחים. האלטרנטיבה היא להשקיע את הכסף בפרויקטים במדינות זרות, שלא מאוד מלהיבות משקיעים, שכן ללא היכרות מעמיקה עם יעד ההשקעה, מדובר בהחלטה קשה ואף מסוכנת.

הכנסה פסיבית מהרגע הראשון

קבוצת SAYA מציגה הזדמנות השקעה ייחודית ופורצת דרך בשוק הפשפשים: תוכלו להשקיע בנכסים מניבים מבוקשים ביותר בלב מתחם שוק הפשפשים וליהנות מהכנסה פסיבית בתוך זמן קצר. סמוך ליום השקעתכם, קבוצת SAYA תדאג להעביר לכם דמי שכירות המתקבלים מידיי שוכרים חזקים ויציבים, על בסיס חוזים חכמים. 

מעוניינים לקבל פרטים נוספים על ההשקעה? [ לחצו כאן >>]

קבוצת הנדל״ן SAYA GROUP מספרת: ״אנו מתמחים בהשקעות בשטחי מסחר מניבים, בפריים לוקיישן בשוק הפשפשים, כאשר המטרה שלנו היא לייצר השקעת נדל"ן שמשלבת גם הכנסה פסיבית בכל חודש וגם פוטנציאל רווח הון גבוה ביום המכירה. המטרה שלנו היא לפתוח את הדלת למשקיעים פרטיים להשקיע בנכסים מובחרים בלב אזורי הביקוש החמים, אשר אינם זמינים עבורם, עקב הידע וההון הגבוה הדרוש מהם ובכך, לאפשר למשקיע הפרטי להשקיע בדיוק כמו 'השחקנים הגדולים' ביותר.״

הזדמנות חד פעמית להשקיע כמו הגדולים

עקב מחירי הנדל״ן בשנים האחרונות, נחסמה הדלת בפני משקיעים פרטיים ונמנע מהם להשקיע באזורים הנחשקים בתל אביב. על רקע מגפת הקורונה ועצירת השמיים ל-3 מיליון תיירים המגיעים לאזור, נוצרה הזדמנות השקעה אטרקטיבית במיוחד וכך משקיעים פרטיים עם הון עצמי נמוך יחסית (350,000 ש״ח בלבד) יכולים להצטרף להשקעה בנדל״ן מסחרי מבוקש בשוק הפשפשים.

לפרטים נוספים מלאו את הטופס ונחזור אליכם:

עוד כתבות שיכולות לעניין אותך

כתבות פופולריות