פריצת דרך: טיפול חדשני מציע פתרון אפקטיבי להזעת היתר

הסובלים מהזעה, חסרי אונים אל מול הלחות והחום הקיצוניים של ישראל. טיפול חדש מאפשר לטפל בבעיה הרטובה בצורה פשוטה ויעילה.

אלכס

19/06/2024

3' דק קריאה

הזעת יתר היא ללא ספק סוגיה בעייתית. כתמי זיעה, ריח לא נעים ואי נוחות כללית, הם הדברים שיציקו לרוב האנשים שחווים את התופעה. עד היום, השוק הציע בעיקר פתרונות פולשניים, חלקם לא באמת סיפקו פתרון נוח לטווח ארוך. לאחרונה, חברת נאטורפיל השיקה שירות חדש בשם ״Natura Dry״ המספק פתרון מיידי ואפקטיבי עם תוצאות מוכחות.

פריצת הדרך

באמצעות שיטה בינלאומית מוכחת, בשם ״Natura Dry״ (באמצעות מכשיר המירה דריי), שקיבלה את אישור משרד הבריאות הישראלי ואת אישור ה-FDA האמריקאי המחמיר, תוכלו לטפל בבעיה הרטובה תוך זמן קצר. מדובר בהליך פשוט, המבוצע ע״י רופא/ה ומנטרל את בלוטות הזיעה, כך שאחריו על פי רוב אין הפרשה של ריח או זיעה.

לבדיקת התאמה לטיפול בהזעת יתר
בחרו את גילכם:

היתרון היחסי

עד לא מזמן, נהגו לטפל בתופעה בשני אופנים, כשהראשון שבהם הוא הזרקת בוטוקס. החיסרון המרכזי  בהזרקה של בוטוקס, הוא שמדובר בטיפול זמני שיש לחזור עליו כל כמה חודשים  למשך כל החיים, מה שהופך את הטיפול ליקר מאוד. כמו כן, בוטוקס אינו מטפל בבלוטות הריח אלא רק בבלוטות ההזעה. הטיפול השני שהיה נהוג עד לאחרונה הוא ניתוח לכריתת חלק מבלוטות הזיעה. החיסרון בניתוח, הוא שההליך כרוך בסיכונים ובתופעות לוואי, כמו כל הניתוחים.

הטכנולוגיה של חברת נאטורפיל מאפשרת מאפשרת לטפל בבעיית ההזעה באמצעות טיפול ה-״Natura Dry״ בזריזות, בהליך פשוט, יעיל ולא פולשני.

השאירו פרטים לקבלת מידע נוסף:

*דף זה אינו מיועד לאבחון, טיפול, ריפוי או מניעה כלשהי של מחלה.
**התוצאות עשויות להשתנות וייתכן והתוצאות אינן מייצגות או עשויות להיות מדוייקות.
***מידע זה אינו מהווה ייעוץ רפואי ואין להסתמך עליו ככזה.

עוד כתבות שיכולות לעניין אותך

כתבות פופולריות

דילוג לתוכן