תפנית מפתיעה: כך תוכלו לרכוש נכס מסחרי בפריים לוקיישן - תל אביב בהשקעה של 500 אלף ש״ח בלבד

תל אביב היא המרכז העסקי והתרבותי של מדינת ישראל ועל פי כל הדעות, אחת הערים האטרקטיביות ביותר לשחקני הנדל״ן הגדולים. עם זאת, עבור רוב המשקיעים האחרים, העיר יקרה מדי ומחוץ לתחום. הסיבה לכך היא דרישת ההון הראשוני הגבוה במיוחד והידע המקצועי הנדרש, שמציבים חסמי כניסה עבור משקיעים פרטיים; ערכם של רוב הנכסים ובמיוחד שטחי המסחר המבוקשים, הוא מיליוני שקלים רבים, דבר שלא מותיר למשקיעים ברירה אלא לפנות לאלטרנטיבות ולהתרחק מהעיר המבוקשת ביותר בישראל, להשקעות מסוכנות מעבר לים או בערים רחוקות בקצוות הארץ.

למעשה, הבעיה הגדולה ביותר של רוב המשקיעים, היא היעדר נגישות לפרויקטים מסחריים, אותן עסקאות שרק חברות בעלות הון וידע מקצועי נרחב יכולות לבצע. הרי כשמשווים בין השקעה בדירת מגורים לבין השקעה בשטח מסחרי כמו חנויות רחוב, הפער בתשואה על ההשקעה יכול להתבטא בעשרות אחוזים, בתקופה של שנים בודדות.
לכן, מהלך מסוג זה, יכול להוות פריצת דרך עבור משקיעים, שיפתח להם אפשרויות נוספות להמשך.

קבוצת הנדל"ן Saya Group, מאתרת ורוכשת שטחי מסחר בלוקיישנים אסטרטגיים בתל אביב, אותם היא משביחה ומשכירה לשוכרים עסקיים בעלי שם מהשורה הראשונה.

מתוך תפיסה חדשנית בתחום השקעות הנדל"ן, החברה תאפשר למשקיעים להצטרף אליה לרכישת שטחי המסחר האטרקטיביים, ואף לקבל בטוחה של רישום בטאבו על שמם. ההון המינימלי הנדרש מהמשקיעים הינו 500 אלף ש"ח בלבד.

הנכסים ישופצו ויושכרו, כך שהמשקיעים ייהנו מדמי שכירות המבטאים תשואה של 5% – 9% בשנה על השקעתם, בדרך לעסקת אקזיט הצפויה בתוך מספר שנים. 

לקבלת מידע נוסף על הפרויקט:

עוד כתבות שיכולות לעניין אותך

כתבות פופולריות