פריצת דרך: טכנולוגיה חדשה מאפשרת גמילה מסיגריות תוך 90 דקות בלבד – בהתחייבות לכל החיים

חברה ישראלית פיתחה שיטה חדשנית שמעלימה את התלות של המעשנים בסיגריות, בעזרת טכנולוגיית "קפסולה" ייחודית. המעשנים מאבדים את הצורך לעשן, תוך 90 דקות.

אלכס

19/06/2024

3' דק קריאה

על פי דוח שר הבריאות, ב-3 השנים האחרונות מעל 100,000 ישראלים הפסיקו לעשן¹, אולם, הדוח מגלה כי רק אחוזים בודדים מתוך הנגמלים, הצליחו לעשות זאת בעצמם. הסיבה לכך היא שהניקוטין גורם להפרשת דופמינים במוח,  דבר שיוצר קשר הדוק בין הנאה לבין עישון ומקשה מאוד על תהליך הגמילה. לכן, מעשנים לא מעיזים אפילו לחשוב על האפשרות שמחר בבוקר יתעוררו ולא ירצו לעשן.

קל להגיד, קשה לעשות

יש הרבה סיבות להפסיק לעשן, אבל כשהדחף ל״שאכטה״ משתלט על הגוף, הסיגריה מיד נשלפת. המוני אנשים מדווחים על חוסר שליטה עצמית ברגעים האלה. רבים חשים שהפניקה שהגוף משדר כשהוא דורש עוד "זריקת ניקוטין", חזקה מכל רצון ומכל תחושה אחרת שהם מכירים. 

מסריח, מזיק לבריאות, יקר, משפיע לרעה על הסובבים והורג, הם הדברים שבדרך כלל מעשני הסיגריות שומעים על עישון, כמעט על בסיס יומי. אולם, למרות הלחץ הסביבתי והרצון להפסיק לעשן, רוב המעשנים פשוט לא יוכלו להיגמל ללא התערבות חיצונית.  

90 דקות בלבד

חברת Mindtech השקיעו מעל 10 מיליון ₪ במחקר ופיתוח של טכנולוגיה ייחודית, שמשדרת תדרים לתת המודע שלנו, בעזרת כל החושים. הטכנולוגיה מאפשרת לעקור את ההתמכרות מהשורש אחת ולתמיד, תוך 90 דקות בלבד, מבלי להרגיש יותר את התלות בניקוטין. ממש כאילו פתחת דף חדש ומעולם לא ניסית את הסיגריה הראשונה בחייך.

היום שאחרי

בגלל צורת הגמילה המיוחדת, מי שעוברים את התהליך ב"קפסולה" מדווחים כי הם מרגישים חוסר רצון מוחלט לגעת בסיגריות, וללא תופעות לוואי. קשה להסביר במילים תהליכים שעוברים דרך תת מודע, שהרי בסופו של עניין כל אדם יודע עמוק בפנים שהוא צריך להפסיק, ב-MindTech הצליחו להפוך את הידיעה הזו למעשית, ולמצוא פתרון יעיל לאחת הבעיות הגדולות וגם המסריחות בעולם.

למידע נוסף על שיטת הגמילה בעזרת ה-״קפסולה״: סמן כמה קופסאות סיגירות אתה מעשן ביום:

אז איך הטכנולוגיה של Mindtech עובדת? פשוט נכנסים לחדר קטן, לגמרי לבד. החדר מפריש ריחות, צלילים ואפילו הרצפה עשויה מחומר שמעביר תחושות שונות דרך כפות הרגליים. המסך הגדול שבחדר, מקרין מסרים ישירות לתת מודע שלך. לחדר הזה קוראים ״קפסולה״ וכולו נועד למטרה אחת, ליצור מניפולציה תודעתית בעזרת תהליכי מיינדפולנס, שתגרום  לגוף שלך להפסיק לדרוש ניקוטין. 

7,000 אנשים נגמלו מעישון בזכות הטיפול. אבי, בן 58, נהג לעשן כקופסה וחצי של סיגריות ביום, במשך למעלה מ-25 שנה. אבי ניסה ברצינות להיגמל לפחות חמש פעמים, אך בכל פעם שב לעשן תוך פחות מ-3 חודשים. לא מפתיע שהוא איבד את האמונה שזה בכלל אפשרי. אולם, אחרי שאחד הנכדים של אבי סרב לשבת לידו בגלל ריח הסיגריות החריף, החליט שהוא חייב לנסות להיגמל לפחות עוד פעם אחת. לאחר שהייה של 90 דקות ב"קפסולה", אבי קיבל את החיים בחזרה, הפסיק לעשן והבטיח לנכד המרוצה: הפעם זה לתמיד!

למידע נוסף על שיטת הגמילה בעזרת ה-״קפסולה״: סמן כמה קופסאות סיגירות אתה מעשן ביום:

למידע נוסף השאירו פרטים:

עוד כתבות שיכולות לעניין אותך

כתבות פופולריות

דילוג לתוכן